OBS Markvelde
Het team van Openbare basisschool Markvelde
 
Rob Haarman Directeur school@obs-markvelde.nl
Hannie Lammertink Intern begeleider di ; groepsleerkracht 1, 2, 3 ma, wo, do    hannielammertink@obs-markvelde.nl
Ineke Smit Groepsleerkracht 1, 2 en 3  di, do inekesmit@obs-markvelde.nl
Sabine Keuper Groepsleerkracht  4, 5 en 6 ma, woe sabinekeuper@obs-markvelde.nl
Lieke Stege Groepsleerkracht  4, 5 en 6 di, do, vrij liekestege@obs-markvelde.nl
Kim Oosterbeek Groepsleerkracht  7 en 8 ma, di kimoosterbeek@obs-markvelde.nl  
Minke Geerligs     Groepsleerkracht 7 en 8 woe-, do-mo, vrij--mo minkegeerligs@obs-markvelde.nl
Linda van Huffelen Onderwijsassistent groep 1,2, ma-, di-en donderdagmorgen  
Marlies van Dartel Vervanging  
Tonny Sigger Vrijwilliger crea en koken vrijdagmiddag.  
Geusef Marawge CongiŽrge maandag.                                                 

                
 

Zoeken